Полтава

Posted on

До Полтави нас поїхало знову семеро, але вже різними шляхами.
М-кс і П-як їхали вечірньо-нічними собаками з прибуттям о 6 ранку. В Києві вже починалась підготовка до дощу, а в Полтаві досі була спека, тому вони майже весь день двіжували на пляжі. Т-т і Ж-н їхали нічними-денними собаками з прибуттям о 13 з чимось дня. Так як для хлопців це був перший виїзд в це мальовниче місце, тому вони не нудьгували і лазили по всіх туристичних місцях. Навіть знайшли стадіон ФК Полтава десь в чігірях. В-ня, натомлений після виїзду в Берн, їхав рейсовим спрінтером без пригод, і в місті був за 2,5 годин до матчу. А Шп-к з Ж-ою їхали денною собакою, і приїхали за півгодини до матчу.
Десь за годину до матчу всі, хто вже в місті, збираються і йдуть до стадіону. На стадіоні незрозумілі дії стюардів, які хотіли змусити всіх роззуватись, але трохи штовханини і всі спокійно зайшли(хоча купа чесних і непродажних журналістів охрестили це бійкою і почали чергове ко-ко-ко в стилі “треба дозволяти поліції застосовувати силу”). Ж-а і Шп-к не застали це шоу, але теж спокійно зайшли, хоча Шп-ка змусили роззутись.
Шиза посередня, а гравці, виглядало так, що досі не відійшли від штучного газону, швейцарського шоколаду і мальовничих Альп, інакше я не знаю, як можна пояснити таку гру.

В-ня додому їхав теж рейсовим спрінтером, який відправлявся від вокзалу, решта їхала поїздом о 23:20, тому всі разом пішли на вокзал. Хвилин за 40 дійшли до вокзалу, і години півтори просто сиділи, чекаючи на спрінтер/поїзд. Провівши В-ню, всі пішли на поїзд. У всіх були сусідні вагони, окрім, як завжди, Ж-и. Хто всю ніч не спав, хто хто спав, але до Києва доїхали всі… Окрім хлопців, які були на вписці, і які поїхали аж до Вінниці, але це вже інша історія.
Катайте виїзда!
Ж-а