Харків

Posted on

В Харків нас поїхало семеро. Шестеро їхали денним інтерсіті, і лише М-кс їхав нічним поїздом з прибуттям о 7 ранку. 
Коли М-кс приїхав в місто, його вже чекали М-х і С-к з Віви, які приїхали стопом годиною раніше. Вони трохи поспали посиділи в пх, де пробивали якісь водойми. На годиннику була 9 ранку, але вже починало припікати, та й купа виїздів до Харкова за останній час, по якому вже набридло лазити, тому, знайшовши якийсь пляж на мапі, пішли туди. Завдяки позиченому комплекту постільної білизни вони непогано відпочили на пляжі.

Півдня позасмагавши, хлопці повернулись до пх, щоб знову поспати зарядити телефони та пообідати. Ну і за пару годин до матчу вони поїхали на вокзал, щоб зустріти решту.
Решта ж мала можливість виспатись вдома, наїстись і зібратись о 13:00 на київському вокзалі. Всі свої їхали в одному вагоні, і було багато тем для обговорень, від євровиїздів і дня народження банди до піротехніки і графіті. Ну і куди ж без літератури.

Інтерсіті приїхав за 1,20 годин до початку матчу. Зібравшись всім двіжем, їдемо до стадіону. М-кс завчасно купив на всіх квитки, тому в черзі стояти не довелось. Проте шмон повернув нас в 2013 рік або ще раніше… Один зі стюардів не цурався хапати хлопців за інтимні місця. На цього голубця не пощастило потрапити П-ку і Ж-ну. Але якщо П-як, хоч і більшу частину таки скинув в камеру схову, зміг пронести кілька ніштяків, то у Ж-на таки знайшли один нещасний строб. Одразу почався кіпіш і штовханина з ввічливою новою поліцією перевдягнутими беркутами. Ледь все не закінчилось погано, але підбіг їх якийсь начальник і припинив кіпіш. Але це не врятувало Ж-на, якому довелось спілкуватись з дядями стьопами десь в якійсь підсобці стадіону. В-ня всіх послав на сектор і сам залишився чекати Ж-на, в результаті вони зайшли на сектор на 40-ій хвилині матчу.
До забитого голу шиза була якась квола, але після голу у всіх прокинулось друге дихання і до кінця матчу всі шизіли від душі.

Після матчу метро не закривали, тому ми спокійно доїхали до вокзалу, спокійно затарились і спокійно повсідались по різним вагонам. Ну і зранку нас чекав спекотний Київ.

Катайте виїзда!
М-кс і Ж-а