Полтава

Posted on Updated on

За ці 2 роки, що я катаю виїзди, це була вже четверта Полтава, з перших трьох я був лише раз, тобто це місто я вважав не фартовим. Були побоювання, що і ця поїздка може накритись, тому заспокоївся я лише тоді, коли курив з Л.С-ом біля входу на сектор.

Більшість хохлів їхали на матч вечірньою собакою і вже о 7 ранку були в Полтаві. Не мало фанатів їхали спрінтерами, і приїхали під матч. Я ж беру М-ну. і в дружній компанії виходимо прогулятись нічним шавочним районом до Київ-москальського, звідки о 4 ранку їде друга собака. Дуже здивувався, коли на платформі зустрів ще одного хохла, і немало здивувався, коли в собаці знайшов ще чималу кількість туристів. В моєму вагоні їхали бдсм-щики))), тому у нас було весело, що не заважало декому бодай годину поспати. В Гребінці маємо півтори години на пересадку, за які хтось пішов з черговою ревізією до місцевих магазинів, а хто залишився на вокзалі. Після приїзду хохлів сюди минулого разу в кафетерії на вокзалі були вжиті міри безпеки і посилена охорона, але це не завадило декому таки підрізати морозива. В наступній собаці вибрав найтихший вагон, в якому бухали старики. З одним з них я вже зависав на, як би це було не смішно, минулому моєму виїзді в Полтаву. Проте і вони не завадили мені поспати…поки не понабігали якісь дачники, студенти та інші хороші люди, тому в собаці вільних місць взагалі не було. Доїхали до Полтави, де нас зустрічало досить велика кількість людей в погонах. Думаємо, що його робити, і вирішуємо хз що його робити прогулятись до стадіону. Минулого разу я містом майже не гуляв, тому М-на була моїм екскурсоводом)).

A3nVeIdyZK0EdRNwLyTUbs

Під стадіоном зустрічаємо першу порцію тих, хто приїхав спрінтером, серед яких була Т-ва, яка на цьому виїзді почесно заслужила статус найбільш-ої скотини, лошари невдалої людини. Трохи посиділи в кафе і пішли до альтанки, зустрічаючи все більше хохлів, але при цьому мало знайомих облич. Біля альтанки трохи пофоткались, позігували, обмінялись думками, хто як заходитиме на стадіон(не у всіх було бажання платити) і пішли до, власне, стадіону, де мене вже чекала вся Солянка, яка їхала спрінтером.

iXKSdXJJ6loR_ALOhQ6lx4

При спробі підрізати магніт, Т-ву обізвали скотиною, на що вона образилась, розлютилась і розгромила той магазин до чортів і до півсмерті побила ту продавщицю))). Хоч мало кому вдалось отримати магніт.

Під стадіоном очікую на своїх і думаю, як би його вписатись. Малі позалазили через паркан, але їх швидко виписали, тому не варіант. Навіть Т-ва, яка теж хотіла вписатись, схилялась до чесного проходу. Тут бачу Л.С-да, який вже пройшов всі кордони, тому у мене якимось чином в руках опинився його квиток. Шмон взагалі ніякий, проте всіх з рюкзаками повертали до “камери схову”, в якій не видавали номерків, тому я не знаю, куди хто скидував речі, хоч і потім вже дозволяли заходити з сумками після вже серйозного шмону. Пронести все необхідне було досить легко, проте у когось відібрали рдг, фаєра тощо. Склад на секторі хороший. Піротехніка запалала вже на першій хвилині. І тут на арену виходить місцева кузьма. Якесь незрозуміле тіло на бігових доріжках тикало нам непристойні жести, заряди типу “шахтьор” і всяко провокувало прикриваючись перемир’ям. Мабуть від кількості випитої оковитої він забув, що перемир’я не діє на буху кузьму, тому цілком справедливо деякі хлопці пішли навчити його ввічливості. І саме це не сподобалось місцевим космонавтам, які вишикувались в ряд між парканом і звичайним сектором і отримували по голові то стільцями від нас, то всяким лайном від місцевих. З іншої сторони сектору вже теж вишикувались такі ж “льотчики”, тому ті, хто не приймав участі в перших веселощах, вже приготувались до другої порції. Проте чи-то космонавтам було пофігу, чи-то ще щось, але ні на піротехніку, ні на образи реакції взагалі не було.

Сама гра хороша, піро після кожного голу, був навіть і ЧОРНИЙ ДИМ)))). Ну і дерево Гонсалес почав радувати. Після матчу під сектор підходить Ярмоленко і про щось розмовляє з першими рядами.

BOpFUYl1jCA c_v8Zb9cQeIfu1octpr3DM K3g4-2i8stsLNh8AfEcq1E Mer-x3uVBUk tpkED3ZAyK4 UllAw-tU7Vo wEdY7Z4NKSs

GRpePXVJ2-8

Після матчу попрощався в усіма, хто їде спрінтером, і невеликою грядкою пішли до атб. І по дорозі трапилось те, через що маю декілька питань до однієї двіжухи. Йшло собі приблизно 40 хохлів, назустріч йшли якихось 4 чурки. Один з тих чурок вирішив показати свій гірський дух і просто так вдарив одного з хохлів. Коли всі зрозуміли, що трапилось і почали давати бій, то одна з навколофутбольних контор просто розбіглась, залишивши чоловік 20. Так, я розумію, що 40 проти 4(навіть і хачів)- це не рівень, і я не навколофутбольний експерт, але ж блін, мавпа завалила свою людину, то мабуть треба гасити ту мерзоту всім складом, але… Закінчилось все це прогоном тих шимпанзе і появою космонавтів, які нещадно били лежачих. Одного хотіли запакувати, але ніхто не дав їм це зробити. Після цього всі були готовими до продовження, але нічого в той вечір вже не трапилось, навіть той же атб ніхто не виніс, бо вони раптом зачинились.

5 годин до поїзда всі вбивали по різному. Хто пробивав і купляв білети на той поїзд, хто, типу Т-ої, безуспішно стояли в черзі, бо перед неї куплялись останні квитки, хто куняв, а хтось розбив скло на вітрині суверіного, через що ще двох хотіли запакувати, але знову ніхто не дав цього зробити. Пів-залу очікування були без квитків, тому чекали харківську тягу о 1 ночі. З дофіга людей туди вписалось лише четверо, і то за 50 грн. Решта ж залишись чекати константинівську тягу, на яку у мене  був квиток. Туди вже наче всі спокійно вписались, окрім Т-ої, яка була вимушена бігати по вагонам в пошуках автомату сховища, але була вимушена заплатити деяку суму тому провіднику, за що статус скотини, лошари найбільш невдалої людини остаточно підтвердився. 5 годин до Києва чудово поспав, виписались на Дарниці і порозсходились хто куди, хто спати, хто на пари, а автор цього звіту трохи поспілкувався з Д-ром щодо всіх подій і теж пішов спати. До зустрічі на кротах і в Запоріжжі.

П.С. Дякую Т-ій, що підказала про цей сайт. Якщо будуть якісь косяки- не звертайте уваги, бо ще не з усім розібрався)).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *